Česká geologická společnost

Oficiální www stránky
   
Skok na navigaci
ČGS > Exkurze

Exkurze ČGS

Česká geologická společnost pořádá dvakrát do roka oblíbené geologické exkurze. Exkurze se konají v sobotu vždy na jaře a na podzim a vedou na zajímavé geologické lokality. Mnohdy je součástí exkurzí sběr minerálů či zkamenělin, takže kladívka sebou!

Exkurze České geologické společnosti

Exkurze byly zatím vždy koncipovány jako jednodenní. Dostali jsme však i nabídky na uspořádání víkendových exkurzí s jedním až dvěma noclehy do vzdálenějších oblastí naší republiky, případně i kousek za hranice a rádi bychom zjistili, byl-li by o takové exkurze zájem, tj. zda by se naplnil autobus, to znamená asi 40 zájemců. Pokud máte o takovou akci zájem, dejte nám vědět.

Přijímáme rovněž nabídky na uspořádání exkurzí a náměty na jejich zaměření.

S dotazy a náměty se obracejte na Zdeňka Táborského:

Exkurze České geologické společnosti

Upozornění - varování: Již několikrát se stalo, že se někteří závazně přihlášení nedostavili bez omluvy k odjezdu. Zůstala neobsazená místa, která mohla být využita později přihlášenými a odmítnutými zájemci a bylo také nutno zvýšit pro jednotlivé účastníky poplatek za autobus, aby bylo možno uhradit i neobsazená sedadla. Pro příště budou tito lidé z dalších exkurzí vyloučeni.

© Česká geologická společnost, V Holešovičkách 41, 182 09 Praha 8, tel.: 728 408 613, email:
Správce stránek Pavel Bokr, Webdesign P. Bokr, hostováno na serveru SAVANA.